DORADZTWO


Pracodawca ma obowiązek zadbać o bezpieczeństwo i ochronę zdrowia swoich pracowników. Odpowiednie środki ochrony indywidualnej i odzież robocza są niezbędne do minimalizowania ryzyka w miejscu pracy. Chronią pracowników przed obrażeniami, wypadkami, zranieniami, ekspozycją na substancje niebezpieczne oraz przed innymi potencjalnymi zagrożeniami.

Zakup odzieży we własnym zakresie do spore wyzwanie logistyczne oraz spory wydatek. Dodatkowo to na pracodawcy spoczywa zapewnienie prania, konserwacji, naprawy i odkażania odzieży roboczej. Dlatego najlepszym rozwiązaniem zapewniającym spełnienie wszystkich wymagań jest skorzystanie z usług wyspecjalizowanej firmy zewnętrznej. Pozwala to na lepsze zaplanowanie budżetu i ograniczenie kosztów.

Doradcy Roger77 zapewniają profesjonalne doradztwo. Jako partner outsourcingowy podzielimy się z Tobą cenną wiedzą i doświadczeniem z zakresu odzieży roboczej. Nasi doradcy zapewnią Twojej firmie pomoc w wyborze odpowiednich materiałów, krojów i wzorów, aby zapewnić maksymalny komfort i bezpieczeństwo Twoim pracownikom.

Pamiętaj, że outsourcing odzieży roboczej nie oznacza utraty kontroli nad jej jakością. Wręcz przeciwnie, jako partner outsourcingowy będziemy dbać o wysoką jakość produktów i przeprowadzać ścisłe kontrole jakości, aby spełnić Twoje oczekiwania.

KONTAKT


ODZIEŻ ROBOCZA ROGER77
Spersonalizowane i kompleksowe rozwiązania serwisowe.

Porozmawiaj z naszymi doradcami i skorzystaj z indywidualnej konsultacji.

FORMULARZ KONTAKTOWY


Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.